avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 835 soluții astăzi
Forum Activitate MuresanuDaniel

Activitate MuresanuDaniel

Dupa noile reglementari patrimoniul initial la infiintarea unei asociati , trebuie sa fie in cuantum minim de 200 lei si trebuie depus la o banca printr-un depozit bancar.
Am infiintat un ONG cu activitate de pescuit sportiv. M-ar interesa cum si modalitatea de a emite bonuri de zi pentru pescari si daca imi trebuie casa de marcat la eliberarea bonurilor sau ajunge doar chitanta . Unde gasesc legislatie cu activitatea contabila pentru ONG uri .
Raspunsul care l=am primit nu ma multumeste , doresc sa mi se explice scris nu prin legislatie , nu am gasit acolo ce imi doresc sa stiu . Multumesc
Am infiintat un ONG cu activitate de pescuit sportiv. M-ar interesa cum si modalitatea de a emite bonuri de zi pentru pescari si daca imi trebuie casa de marcat la eliberarea bonurilor sau ajunge doar chitanta . Unde gasesc legislatie cu activitatea contabila pentru ONG uri . multumesc
Discuție Avere
Cum se calculeaza cotele parti la o mostenire daca singurul frate al meu a decedat , sotia acestuia a decedat cu doua luni inainte , sotia decedata a fratelui meu are un frate si tatal care traiesc