avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Activitate porcul

Activitate porcul

Răspuns la discuția Carti???
sau mergi la tine la biblioteca si citesti tot ce prinzi in legatura cu materiile care te intereseaza:)
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
@doru anul trecut deciziile au fost emise in 19 ianuarie.cel putin pentru avocatii din baroul cluj
@restul,ma bucur pentru contestatii
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
poti te rog sa nu mai bati atata campii?o colega de a mea de la oradea i-a dat in judecata si inca se tot judeca cu ei.la fel si ea considera ca are vreo sansa.macar tineti pentru voi ipotezele astea fanteziste si nu induceti lumea in eroare
0 minute,nu sunt reglementari speciale pentru pers care lucreaza la pc
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
daca cei de la brasov ce au dat la definitivi au fost ca cei de la cluj atunci nu ma mir.cei de la definitivi de la cluj au facut circ in sala,tot timpul supraveghetorii erau cu gura pe ei ca ii scot din examen ca vroiau sa "se inspire" samd...
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
ok desteptilor.voi stiti mai bine,de aia plangeti acum un pumni.bafta va urez!
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
pana va judecati voi o sa se mai organizeze inca 2-3 sesiuni de examen :)) oricum este o tampenie sa introduci o cerere de chemare in judecata.mai nou judecatorii sunt corectori la examene si nu stiu eu?unbr nu este autoritate publica + nu imi pot imagina o situatie in care judecatorul are autoritate sa corecteze el o lucrare la un examen si sa noteze.adica dupa aia hotararea are autoritate de lucru judecat si e data in spiritul legii?care lege? ahahahaha.reveniti-va
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
nu stiu ce ati patit voi dar eu dupa examen mi-am calculat notele si acum la afisare,sunt aceleasi note cu toleranta de 15-20 sutimi in afara de oepa unde mi-am calculat nota 9 si am primit 7 DAR sunt aproape sigur ca am primit 7 pentru ca nu a mai avut nimeni nervi sa imi descalceasca scrisul pentru ca a fost singura materie unde lucrarea a aratat oribil.desi am scris corect si punctajul trebuia sa fie 9,modul in care am redactat-o a fost infect(m-am gandit in timpul examenului sa scriu iar dar nu am avut chef si nervi).la celelalte materii unde am avut un scris de om normal si mi-am expus ideile intr-o forma "citibila" a fost ok.
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
cum ai facut calculul de 350 lucrari?suntem ~670 trecuti de grile.5 probe scrise. 670 x 5 nu da 350 nicicum:)
mergeti la baroul bucuresti,intrebati-o pe tanti secretara de acolo care sunt pasii de urmat pentru a putea beneficia de asisitenta juridica gratuita si va conformati.


p.s.:va trebui sa depuneti si o declaratie pe proprie raspundere in care sa fie inclusa si adeverinta de venit pe ultimele luni + o caruta de hartii:)
succes