avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 572 soluții astăzi
Forum Activitate vasilemunteanu

Activitate vasilemunteanu

Am făcut un contract vânzare cumpărare cu clauza de întreținere.Cumparatorul nu mai are posibilitatea de a îndeplini datoriile contractuale din motive obiective.De comun acord dorim ca apartamentul sa revină la vechiul proprietar.Se poate anula contractul de comun acord?
Sunt urmașul unui veteran de război. Va rog sa mi spune ti dacă am dreptul la pensie de urmas
PENTRU PERSOANELE CARE PRIMESC AJUTOR SOCIAL CARE AU DECEDAT CE AJUTOR DE ÎNMORMÂNTARE PRIMESC ȘI DE UNDE
Discuție taxa auto
DORESC SA CUNOSC DACA AM SANSE SA RECUPEREZ TAXA AUTO CARE AM PLATIT O IN IANUARIE 2014.MULUMESC
Discuție TAXA MEDIU
VA ROG SA MI SPUNETI DACA POT RECUPERA TAXA DE MEDIU ACHITATA IN IANUARIE 2014.DACA PUTETI SA MA REPREZENTA TI IN INSTANTA . MULTUMESC

Discuție TAXA DE MEDIU
Buna seara . Va rog sa mi spune ti daca am cumparat un autoturism din germania care are trecut emisiile de noxe ,doresc sa stiu daca este suficient pentru a stabili taxa.multumesc
Răspuns la discuția Inselaciune
MULTUMESC PENTRU SFAT. EXACT ASA AM FACUT .DUPA MAI MULTE NEGOCIERI SAMSARUL A ACCEPTAT SA PRIMEASCA MASINA IN SCHIMB MA TAXAT BINE DE TOT 1600 EURO-TAXA PE PROSTIE......
Va rog sa mi spune ti ce documente trebuie sa depun pentru verificare daca a fost platita taxa de mediu si nu a fost recuperata.multumesc
Răspuns la discuția Inselaciune
SCUZE.DORESC RESTITUIREA BANILOR SI SA RESTITUI MASINA.MULTUMESC
Discuție Inselaciune
Buna seara. Am cumparat un autoturism ,vanzatorul nu este trecut in cartea de identitate ,am fost mintit ca are achitata taxa de mediu . Masina are mai multe defectiuni pe care vanzatorul nu m i lea spus . I am solicitat sa mi dea masina inapoi dar refuza . Ce pot face. Multumesc mult