avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 767 soluții astăzi
Forum Activitate vladdd

Activitate vladdd

Răspuns la discuția Buna - procedura executare silita
am sa incerc aceasta varianta va multumesc


Răspuns la discuția Buna - procedura executare silita


nu mai am nici un bun toate sint trecute pe numele sotului specific apartamentul l-am luat inainte de a ma marita
buna seara sint in executare silita ce se intimpla daca nu mai platesc . Daca imi ia apartamentul banca si sa presupunem il vinde eu trebuie sa platesc diferenta sau ramin la 0
:sorry:
Cum e posibil ca acest executor sa ia banii din cont fara sa fiu anuntat asa voi ramine tot in urma cu rata. Ce pot face banca ma trimite la executor si executorul la banca un dute vino multumesc
am un credit ipotecar si sint in executare silita eu trebuie sa livrez bani in contul executorului si executorul la banca creditoare desi eu ii livrez in fiecare luna executorul nu i-a mai livrat din ianuarie ce se poate face in acest caz si cum sa procedez va multumesc anticipat



cine se ocupa de paraiele pe care se scurge apa de pe dealuri intr-un sat?
Răspuns la discuția pensie anticipata femei
multumesc mult sa fiti sanatos
Răspuns la discuția pensie anticipata femei
sint nascuta in 28 octombrie 1954 m-am uitat mai bine prin acte si am in jur de 12 ani daca se pune si somajul
Răspuns la discuția pensie anticipata femei
sint nascuta in 54 am 10ani de munca si am 5 copiii am auzit ca si cresterea copilor se pune la pensionare e adevarat sau nu si in ce an as iesi la pensie