avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1530 soluții astăzi
Forum Activitate patrascu4986

Activitate patrascu4986

as vrea sa deschid o societate care sa se ocupe cu ssm, psi, resurse umane, revisal, saarizare, Ce trebuie sa indeplinesc...?

Va multumesc!
Vreau să deschid o frizerie şi să infiinţez un pfa. Ce acte imi trebuie, avize, contabil, ssm, psi şi altele.
Mulţumesc!
Răspuns la discuția societate de contabilitate
am furat o dscutie ca ar fi un cod caen prin care poti tine contabilitate la societati pana in 65000 euro
Răspuns la discuția Documente ii
sincer daca am ii ce acte treb sa am , ce sa am in vedere, cod caen e reparaia aparatelor de comunicare
pot constituii o societate de contabilitate fara sa fiu expert contabil , o pot face cu un contract cu un expert contabil, sau pot face asa ceva dar la firmele pana intr o anumita cifra de afaceri ,, am studii superioare de contabilitate si lucrez la un cabinet de contabilitate. m am gandit ca as ptea sa imi fac o societate si sa imi iau cateva bticuri separat , dar care e plafonul . ce imi recomandati


va multumesc
Răspuns la discuția Documente ii
da le iau si mi le fac singur ca nu are angajati .. eu desfasor activitatea pe acel ii.. platesc la sanatate .. imi fac fisa mie .. nu cred ca e cazul sa apelez la o societate

dar puteti sa imispuneti tot ce trebuie sa am in vedere pentru a desfasura activitatea de reparatii aparate telecomunicatii fara sa ma doara capul ca vine itm , pompieri, garda , protectia cons , mediu , eu mai stiu ce .. multumesc
Discuție Documente ii
un ii cu obiect de activitate reparatii aparate de telecomunicat ce documente trebuie sa am avize fise protectia munci evaluare riscuri psi documente declaratii ...multumesc