avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1892 soluții astăzi
Forum Activitate marianstanica

Activitate marianstanica

POT FILMA CU CAMERA SPY SAU TEL MOBIL DISCUTIA CU ANGAZATI ITM.PH
Am un pfa cu actvitate de cazare. Sunt nevoit sa cumpar casa de marcat sau nu? Mi-au spus ca daca am un nr de maxim 3 camere de inchiriat ocazional nu imi trebuie casa de marcat. Daca aveti dumneavoastra timp va rog frumos sa imi spuneti care sunt termeni legali sa nu imi cumpar casa de marcar?Cu multa stima si respect, o zi frumoasa sa aveti.
Buna ziua ma numesc marian sunt din breaza de ph, doresc sa va fac o antrebare?antrebarea ieste..-- an calitate de martor pot optine o copie dupa o declaratie data la politie?? care sunt procedurile de urmat>>???cand puteti dumn va rog frumos un raspuns , sa aveti o zi frumoasa.
Buna ziua ma numesc marian si doresc sa va atreb...Am lucrat ca angazat comertial la flanco ritail sa.Atrebarea me ieste sunt obligat sa lucrez sambat si duminica ? an contract ami stipuleaza ca ca da se cere sa lucrez si an format inegal an serviciu sunt obligat prin lege?? daca eu an lucrat dindata de 5.11.2018 pana la data de 16.11.2018, samb ore lucrare 12 si dumin 9 ore,ieste permis acest lucru?? va rog frumos un raspuns.Eu vienri samb si dumn am avut o problema familiara m sa comunicat ca ma pus 3 zile nemotivat,ieste posibil acesta lucru?/o zi froasasa sa aveti ast rasp pe meil.ovidiu_ovidiu550@yahoo.com.
buna ziua am 2 antrebari pt dum. unu. cine se ocupa de acreditarea caminelor de batrani an caz de incediu cine le a dat autorizare de functionare si unde ma pot interesesa sa verific an ce context sa dat avizul de functionare?? sia2a antrebare ieste cum un azil de batrani functioneaza fara personal instruit pe timp de zi si de noapte cu 3 persoane de munca pe timp de zi 2 persoane pe timp de noapte la un nr de 30 de batrani??va rog frumos un raspuns sa stiu unde ma andrept sa depun sesizare. o zi buna . cu multa stima si respect marian.stanica.
marianstanica a scris:

Buna seara, ma numesc Marian. Am intalnit refuzul pt a-mi face un pfa la Ploiest . Nu imi da voie sa fac un pfa cu cod caen 8010 de ce? VA TRIMIT AN ATASAMENT RASPUNS CELOR DE LA MINISTERUL JUSTITIE PLOIESTI-PH: VA ROG URGENT UN RASPUNS: VA DORESC NUMAI BINE:


salut cine ma poate ajuta cu o antrbare-- de ce nu pot facew pe un pfa cod caen.8010?? ami rappund cei din min justitie ca nu andeplinesc urmatorele cod.,,an comformitate cu art..nr,7 din OUG: 1162009.. legii.311990..legi din 20062004 cu modificari, si mai spune ca interzice legea 3332003. sa fac pf. cine ma poate ajuta an scris sau sa mi puna pe meil daca ieste adevarat sau nu. va rog frumos un raspuns:
Buna seara, ma numesc Marian. Am intalnit refuzul pt a-mi face un pfa la Ploiest . Nu imi da voie sa fac un pfa cu cod caen 8010 de ce? VA TRIMIT AN ATASAMENT RASPUNS CELOR DE LA MINISTERUL JUSTITIE PLOIESTI-PH: VA ROG URGENT UN RASPUNS: VA DORESC NUMAI BINE: