avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1244 soluții astăzi
Forum Activitate Eugenia 123

Activitate Eugenia 123

Răspuns la discuția Cum pot afla un număr de dosar
Mulțumesc
Răspuns la discuția Cum pot afla un număr de dosar
Buna seara ma scuzați de deranj am intrat pe linkul ce mi lati dat si nu pot căuta numărul de dosar eu vreau sa caut un număr de dosar a unui deținut din Polonia va rog ajutatima mulțumesc din suflet.
Buna ziua am si eu o întrebare cum pot afla un număr de dosar din străinătate (Polonia) an tot căutat pe net si nu găsesc mulțumesc frumos.
Discuție Buna seara
Buna seara am si eu o problema ajutațimă va tog soțul meu este arestat in Polonia si Este condamnat la 2 ani jumate din care a făcut un an si 3 luni va rog ajutatima cate luni mai are de făcut si cu cate luni se socotește la an am auzit ca la noi in Romania un an de închisoare se socotește 8 luni la an va rog din suflet ajutatima mulțumesc anticipat. :(
Discuție Buna seara
Buna seara am o întrebară soțul meu este in închisoare in Polonia si a fost condamnat la 2 ani jumate din care a făcut un an si o lună si nu stiu cate luni mai are de făcut si cu cate luni merge la un an adică cum e la noi in Romania se socotește 8 luni la an ajutați mă va rog din suflet ...
Mulțumesc frumos am să încerc mâine la o banca mulțumesc o seara buna .
Buna seara numărul pe care lam scris ere dat ca exemplu eu nu pot pune bani in cont in închisoare in Polonia la poștă mi sa spus ca nu se mai pot pune din România in străinătate bani in cont in închisori la bănci am fost si mia zis ca nu ma poate ajuta.Prin mandat electronic pot trimite bani din România in Polonia in închisoare nu stiu cum sa procedez ajutațimă va rog mulțumesc frumos
Buna seara am si eu o întrebare sotul meu este in închisoare in Polonia si nu ii pot pune bani in cont la posta de oarece mi sa spus ca nu se mai pun bani in cont in inînchisorile din strainatate si nu stiu cum sa procedez numarul de cont nu are litere numai cifre (123344556789016) in genu la acesta este si am fost la banca si mia spus ca nu ma poate ajuta pot trimite bani prin mandat electronic in închisoare în Polonia?? Va rog ajutatima va mulțumesc frumos
Buna ziua am vorbit cu un avocat de la noi din România si mia spus ca la doi ani jumate cat are el si un an executat poate sai dea drumul la un an jumate condiționat mulțumesc frumos
Răspuns la discuția Bani in cont
Buna ziua prin mandat electric pot trimite bani in penitenciar in Polonia mulțumesc