avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 517 soluții astăzi
Forum Activitate mihai tudor

Activitate mihai tudor

buna ziua, unde gasesc un avocat care sa se ocupe de asociatii de propietari ? am avut mai multi dar nu isi dau interesul. ma poate ajuta cineva? va multumesc
Răspuns la discuția scara din balcon la parter
chiar nu, vreau sa o fac din metal si tot nu am voie
buna ziua, locuiesc la parter, am balcon facut de fostul proprietar legal, doresc sa.mi fac o scara de acces. balconul este in spatele blocului si nu am alti vecini in stanga sau dreapta mea. ma poate ajuta cineva?
buna ziua, vreau sa ma debransez de la radet , in bloc mai sunt apartamente cu centrala proprie, cum se procedeaza, ma poate ajuta cineva contra cost ?
va foarte multumesc frumos.
Răspuns la discuția schimbare nume
va foarte multumesc, as prefera sa gasesc , pana acum nu a vrut nici unul, un avocat care sa se ocupe. dureaza mai putin din cate stiu.
Discuție schimbare nume
buna ziua, doresc sa imi schimb numele deoarece port numele tatalui care este decedat si nici nu a fost casatorit cu mama, nici nu a stat niciodata cu noi, el avand o alta familie, si doresc sa preiau numele mamei care este si ea decedata. ma poate ajuta cineva ? multumesc
buna ziua, am cumparat un apartament la parter si doresc sa trag tevile de apa calda de la centrala mea prin subsolul blocului si sa ies cu ele in fiecare camera. este legal ? un vecin asa are dar nu vrea sa vorbeasca daca are autorizatie. multumesc frumos