avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 822 soluții astăzi
Forum Activitate husaru anca

Activitate husaru anca

buna ziua ,
doresc sa achizitionez un teren iar proprietarul are ca si document o hotarare judecatoreasca intrebarea mea ar fi daca fac acte notariale vanzare cumparare ulterior se poate demara procedura de act cadastral pe numele meu ????/
multumesc
Răspuns la discuția procedura intocmire testament
multumesc frumos
buna seara,
va rog sa imi spuneti care este procedura de intocmire a unui testament si cheltuielile aferente
?
va rog sa imi dati si mie raspunsul la intrebarea mai sus pusa;)
buna ziua,
in anul 2009 am infiintat un srl pe numele meu si am deschis un magazin ,acum sunt insarcinata si as dorii sa stiu care sunt procedurile pentru a obtine indemnizatia de crestere a copllului?
va multumesc!
buna ziua ,

lamuriti ma va rog care este situatia actuala a povestii despre taxa forfetara ?????????????????

si cat am de platit daca am un srl si nu sunt platitor de tva (microintreprindere)???????????????/

multumesc
Răspuns la discuția catre de munca pierduta
asadar numai daca ma angajez din nou o sa pot obtine o noua carte de munca??????????:O:O:O:O
Răspuns la discuția catre de munca pierduta
problema este ca nu am loc de munca iar la varsta de 51 ani nu stiu daca o sa mai gasesc vre un loc de munca:">
Răspuns la discuția catre de munca pierduta
buna

a fost dat anuntul in monitorul oficial asa cum am inteles din spuesle dvs trebuie sa merg la directia de munca pentru a obtine un nou carnet de munca


mutlumesc
buna ziua ,


mi am pirdut cartea de munca iar va rog sa mi spuneti care este porcedura ??????????? pentru incepout am publicat in monitorul oficial dar acum nu mai stiuiu care ste pasul urmator????????????????????? in acest moment nu lucrez nicaieri am

va rog sa ma ajutati sa mi spuneti ce sa fac ,care etse procedura??????????????