Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... cand voi primi indemnizatia de somaj?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

cand voi primi indemnizatia de somaj?

am si eu o intrebare..am dosaru de somaj depus pe data de 29 ianuarie am pus si o viza pe 10 martie..as vrea sa stiu si eu cand imi vin banii k nu am primit nimik pana acuma..si pe ce luni o sa mi vina..multumesc
Cel mai usor de aflat este la POSTA sau unde ai pus ultima viza.
1. Luati legatura cu Agentia de Somaj unde ati depus dosarul pentru a va spune cand veti primi banii.
2. Indemnizatia o veti primi si pentru lunile din urma.