Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dreptul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dreptul muncii

in data de 19 martie am depus o actiune in instanta pt recuperarea drepturilor salariale din data de 1 dec2009 pana la 1feb2010 plus plata conc odihna pe 2009. cat dureaza procesul?
Dificil de spus, in medie 4-7 luni.
Poate dura si un an de zile ... daca se ia in considerare si caile de atac impotriva hotararii pronuntate de prima instanta.