Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cine poate semna facturile emise de institutie ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cine poate semna facturile emise de institutie ?

Institutia emite facturi de vanzare a marfurilor insotite de chitanta.
Cine semneaza factura si cu ce stampila trebuie stampilata?
Persoana desemnata cf deciziei emise in temeiul omef 2226/27.12.2006 semneaza factura ; iar despre stampila - cu ce stampila ii aloca conducerea : fie cea a firmei , fie una personalizata special pentru serviciul de facturare.