Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Este corecta formularea pentru valabilitatea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Este corecta formularea pentru valabilitatea contractului?

La punctul unde este specificata limba de redactare este trecut " romana si/sau engleza". Ce se intelege, ambele limbi sau doar una la alegere? Este vorba despre un contract de vanzare cumparare .
romana si engleza-redactare pe 2 coloane...romana sau engleza...ambele variante ...