Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit societate cu pierdere in 2009. Impozit 2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

societate cu pierdere in 2009. Impozit 2010

Daca societatea a avut pierdere in 2009 are pierdere si in trim I 2010 ce impozit va trebui sa declar in decl.100.Va rog daca poate cineva sa-mi spuna?
impozit minim in functie de veniturile aferente anului 2009.
danike a scris:

impozit minim in functie de veniturile aferente anului 2009.
bun, dar cum il declaram ,caci ANAF nu a modificat formularul !!!!! inca !!!rectific , acum am vazut ca au actualizat declaratiile fiscale AZI 09.04.2010
vidiva, utilizator
rectific societate infintata in iunie 2009 ,venituri 0i n 2009
impozit minim 550 lei pt trim 1 an 2010