Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Achizitie TIR pentru dezvoltarea unei afaceri in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Achizitie TIR pentru dezvoltarea unei afaceri in domeniul transporturilor

Buna ziua,
Am o afacere in domeniul transporturilor, mai precis un tir cu care transport marfa in tara si in afara tarii.
As dori sa mai achizitionez cel putin un tir pentru a-mi dezvolta afacerea.Exista fonduri nerambursabile si pentru achizitia unui tir?
Nu.