avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Achizitie TIR pentru dezvoltarea unei afaceri in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Achizitie TIR pentru dezvoltarea unei afaceri in domeniul transporturilor

Buna ziua,
Am o afacere in domeniul transporturilor, mai precis un tir cu care transport marfa in tara si in afara tarii.
As dori sa mai achizitionez cel putin un tir pentru a-mi dezvolta afacerea.Exista fonduri nerambursabile si pentru achizitia unui tir?
Cel mai recent răspuns: Holda Finance , Consultant credite si finantari 01:08, 12 Aprilie 2010
Nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tanar interprinzator (28 ani) in mediu industrial-urban - informatii accesari fonduri europene igorash igorash Buna Ziua. Cat timp am facut studiat in perioada facultatii (Politehnica) si masteratului am lucrat in domeniul feroviar.Anul acesta doresc sa incep demararea ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile dezvoltare servicii vornicu lumi vornicu lumi Sunt administrator al unui SRL care are ca obiect de activitate cod CAEN 1623.Am 16 angajati,chirie de platit si comenzi ...nu prea! Pentru ca nu doresc sa ... (vezi toată discuția)
Achizitie intracomunitara cu conditie transport dap irinuka2005 irinuka2005 Buna ziua Ma puiteti ajuta cu o informatie va rog? Am o achizitie marfa de la un platitor de TVA din UE .Eu sunt inregistrat in Romania in scopuri de ... (vezi toată discuția)