Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PROCES
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PROCES

Buna seara
Va deranjez cu o intrebare:
Daca matusa mea este reclamant intr-un proces dar din motive de sanatate nu se poate prezenta la noua infatisare ce trebuie sa depuna la tribunal pentru amanare.
o dovada care sa ateste starea ei proasta de sanatate, un act medical sau ceva de genul. Multa bafta
O c erere de amanare la care sa ataseze o adeverinta, sau copia unui act medical, pentru a justifica lipsa si motivul amanarii,
poate formula cerere de amanare insotita de o copia unui certificat medical sau daca in cauza respectiva a apelat la serviciile unui avocat, acesta o va reprezenta
va multumesc tare mult.