Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale de prin CAEN...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

de prin CAEN...

Stie cineva daca pentru unele activitati din CAEN, dupa integrarea in UE, au aparut conditii speciale? Ma intereseaza in principiu daca sunt activitati pe care nu le mai putem desfasura in oras.
Multumesc
in principiu nu dar presupun ca extragerea petrolului si a carbunelui este interzisa in oras:)):)):)):)):)):))
Zi mai concret ce activitati te intereseaza:-/
:)) :)) ai dreptate. ma intereseaza activitati de tiparire. pe la codurile cu 222 pe acolo.
multumesc
:)) :)) ai dreptate. ma intereseaza activitati de tiparire. pe la codurile cu 222 pe acolo.
multumesc
:)) :)) ai dreptate. ma intereseaza activitati de tiparire. pe la codurile cu 222 pe acolo.
multumesc
se poate si in oras, spor la treaba;)