avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale de prin CAEN...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

de prin CAEN...

Stie cineva daca pentru unele activitati din CAEN, dupa integrarea in UE, au aparut conditii speciale? Ma intereseaza in principiu daca sunt activitati pe care nu le mai putem desfasura in oras.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Romică Stoica , Consilier juridic 16:12, 15 Februarie 2007
in principiu nu dar presupun ca extragerea petrolului si a carbunelui este interzisa in oras:)):)):)):)):)):))
Zi mai concret ce activitati te intereseaza:-/
:)) :)) ai dreptate. ma intereseaza activitati de tiparire. pe la codurile cu 222 pe acolo.
multumesc
:)) :)) ai dreptate. ma intereseaza activitati de tiparire. pe la codurile cu 222 pe acolo.
multumesc
:)) :)) ai dreptate. ma intereseaza activitati de tiparire. pe la codurile cu 222 pe acolo.
multumesc
se poate si in oras, spor la treaba;)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Productie in volum mic pe langa servicii - mai declar ceva in afara de materii prime si vanzare? motanel123 motanel123 Buna ziua Situatia este urmatoarea: Firma X -- SRL fara angajati, impozit pe venit, neplatitor TVA -- se ocupa preponderent de furnizarea anumitor ... (vezi toată discuția)
De unde pot sa stiu ce anume pot face pe un anume cod caen? samyku samyku Buna ziua, Mi-am deschis de curand o firma si m-am autorizat pe un cod caen pe care am activitatea principala. Insa m-am mai autorizat pe inca 3 coduri ... (vezi toată discuția)
Cum aflu ce cod caen ii corespunde unei anumite activitati ? andreicojo andreicojo doresc sa gravez in metal cu ajutorul unui aparat Cum pot afla ce cod caen ii corespunde acestei activitati ? Am gasit ce se vede mai jos dar ma trimite la ... (vezi toată discuția)