Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Cum pot valorifica actiuni pentru care am certificat?
Discuție deschisă în Bursa de valori

Cum pot valorifica actiuni pentru care am certificat?

Am un certificat de investitor la FONDUL MUTUAL AL OAMENILOR DE AFACERI - administrat de [EDITAT]
Poate cineva sa imi spuna daca se mai poate face ceva cu el ? se mai tranzactioneaza la bursa ?
Ce ar trebui sa fac sa intru in posesia actiunilor ?...
Si cum as putea sa le valorific?

Va multumesc!
ContSters20980, utilizator
Este listat la Bursa de Valori Bucuresti sub simbolul de XFOA.
Azi are valoarea de 3,00 lei / actiune.
Luati legatura cu o firma de brokeraj (am sa va scriu pe mp o adresa de site) unde veti afla toate amanuntele care va intereseaza, inclusiv vanzarea.
ms mult !!!