avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 455 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale deschidere firma.Ce si cum?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

deschidere firma.Ce si cum?

Buna ziua! sper ca nu va suparati daca am postat unde nu trebe.Nu ma prea pricep ne internet si nu prea am timp sa-nvat!
Asa! sunt student si as vrea sa devin distribuitor. Exp. medii optice(dvd/uri cd/uri) si as vrea so fac legal. Deci ce acte, pe unde tre sa merg si cati bani tre sa am? sunt student in TM si de domiciliu stabil il am in hunedoara Asta ar insemna sami deschid firma (cred).Va rog sa ma scuzati daca va cer prea mult!#-o
Cel mai recent răspuns: Gabriela PĂDURARIU , Alte profesii 19:54, 16 Februarie 2007
toate informatiile le poti lua de la orc (oficiul registrului comertului) din orasul tau.
sunt acolo niste consilieri f. draguti care te lumineaza imediat.
ei se pot ocupa si de acte.
succes!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deschidere firma.ce si cum? broucker broucker Buna ziua! sper ca nu va suparati daca am postat unde nu trebe.Nu ma prea pricep ne internet si nu prea am timp sa-nvat! Asa! sunt student si as vrea sa devin ... (vezi toată discuția)
Serviciul de investigare a fraudelor - dreptul de autor (copy right) Azorel2010 Azorel2010 Buna ziua, daca sunteti va rog amabil de a-mi transmite cateva sugestii, sfaturi, idei, opinii, etc., in legatura cu situatia care o voi descrie in linii ... (vezi toată discuția)
Infiintare de srl Dan me Dan me Ce stiti dv despre Declaratia pe propria raspundere - Model 2 - in temeiul art. 15 alin. 1 lit.b din legea 359/2004 care trebuie la infiintarea firmei? Pot ... (vezi toată discuția)