avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1015 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general FOI DE PARCURS ADMINISTRATOR
Discuție deschisă în Contabilitate în general

FOI DE PARCURS ADMINISTRATOR

Salut!
Ma intereseaza sa stiu daca pot face foi de parcurs si ordine de deplasare unui administrator si asociat unic.
Mentionez ca asociatul unic(administratorul) nu este angajat. Va rog sa ma lamuriti urgent!!!!
Cel mai recent răspuns: orca , utilizator 08:39, 27 Februarie 2007
Da ,bineinteles.;)
Daca un diretor ar vrea sa conduca masina societatii nu ar avea voie decat cu sofer
de ce

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Foaie de parcurs Cristina Vasile Cristina Vasile Buna ziua, Imi puteti spune daca este obligatorie intocmirea foilor de parcurs? Daca da, care este baza legala. Am o societate de prestari servicii, iar ... (vezi toată discuția)
Foi de parcurs sau ordin de deplasare? OryPop OryPop Buna seara. Va rog frumos sa ma ajutati. Am un SRL unde sunt administrator si asociat unic si nu stiu cum imi pot deduce cheltuielile cu autoturismul firmei si ... (vezi toată discuția)
Deductibilitate combustibili 2012 mary_summerdream mary_summerdream Buna ziua, Va rog frumos daca puteti sa imi spuneti cum se fac inregistrarile contabile a unui bon fiscal de motorina, care sunt sumele, un exemplu concret. ... (vezi toată discuția)