Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general FOI DE PARCURS ADMINISTRATOR
Discuție deschisă în Contabilitate în general

FOI DE PARCURS ADMINISTRATOR

Salut!
Ma intereseaza sa stiu daca pot face foi de parcurs si ordine de deplasare unui administrator si asociat unic.
Mentionez ca asociatul unic(administratorul) nu este angajat. Va rog sa ma lamuriti urgent!!!!
Da ,bineinteles.;)
Daca un diretor ar vrea sa conduca masina societatii nu ar avea voie decat cu sofer
de ce