Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale hotarare de suspendare cu contor de cuvinte
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

hotarare de suspendare cu contor de cuvinte

deci am fost sa continuam suspendarea activitatii si ni s-a explicat sa facem hotararea cu contor de cuvinte dar nu reusim:(am selectat textul,am dat la tools word count pe urma alt+print screen , am inchis word count si pe urma fisier nouam dat control+v dar se pare ca nu reusesc#-o.....daca cineva imi poate explica iar....asa pas cu pas si cum arata rezultatul final pe care trebuie sa-l listez.Multumesc mult
1. Deschideti programul de editare Word. Dupa ce editati textul, il selectati si cautati in bara de meniu: tools - word count sau istrumente-contor cuvinte.

2. Click si apare contorul de cuvinte pe pagina.

3. Faci Print Screen la contor dupa care il iei cu copy/paste si il transferi pe pagina document din word.

4. Salvezi document si printezi.
multumesc am reusit!!!:D,dar cred ca faptul ca am meniul la calc. in spaniola nu e bine nu?Ar trebui sa-l fac macar in engleza probabil ca sa inteleaga cei de la registrul comertului?
Categoric :)
Multumesc mult:)