Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit minim
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit minim

Impozitul forfetar se mai aplica de la 1 Aprilie 2010 tuturor societatilor?Intreb deoarece nu am auzit nimic concret pana acum.
In 2010 se plateste inca impozitul minim. Deocamdata nu a fost reglementat impozitul forfetar!