Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Postari pe blog
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Postari pe blog

As vrea sa stiu daca am voie sa postez pe blog-ul meu liste cu gradinite sau agentii de bone, fara a le mai contacta pentru a le cera permisiunea. Ele vor fi trecute la recomandari pentru parinti.
Daca doriti o simpla postare cu eventual date de contact, nu ar trebui sa fie o problema.