avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Postari pe blog
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Postari pe blog

As vrea sa stiu daca am voie sa postez pe blog-ul meu liste cu gradinite sau agentii de bone, fara a le mai contacta pentru a le cera permisiunea. Ele vor fi trecute la recomandari pentru parinti.
Cel mai recent răspuns: Bogdan Tulai , utilizator 14:42, 25 Aprilie 2010
Daca doriti o simpla postare cu eventual date de contact, nu ar trebui sa fie o problema.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Client nemultumit de bona angajata prin agentie PsyIoana PsyIoana Buna ziua, Situatia in cauza este urmatoarea: client nemultumit de bona angajata prin agentie de bone. Vrea sa dea in judecata agentia. Bona a fost testata ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, copilul meu de 2 ani jumătate a fost înscris la ... Axintemadalina96 Axintemadalina96 Buna ziua, copilul meu de 2 ani jumătate a fost înscris la o grădiniță până în luna martie. Recent am descoperit niste poze cu el pe rețelele de ... (vezi toată discuția)
Reproducere printuri Carmen23 Carmen23 Buna ziua, detin de putin tip un site cu printuri digitale (site-ul inca nu a fost lansat) si am intampinat o problema si anume am realizat niste reproduceri ... (vezi toată discuția)