Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum se imparte o mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum se imparte o mostenire

Buna ziua. In urma cu 12 ani a decedat tatal meu iar de 2 luni a decedat si mama. Am vrea sa deschidem succesiunea dupa ei si vrem sa stim cam ce cota ne revine fiecarui copil. Mentionez ca suntem 4 frati,iar tatal meu a mai avut un fiu dintr-o alta casatorie dar care este si el decedat. Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~