avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... este confidential numele reclamantului
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

este confidential numele reclamantului

Am facut o reclamatie la Garda Financiara si au mers in control si au spus numele reclamantului este normal deoarece am fost intimidat dupa reclamatie telefonic.
Cel mai recent răspuns: ContSters135221 , utilizator 11:36, 23 Mai 2010
Pentru amenintarile primite puteti formula o plangere penala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Denunt calomnios? catalin2832 catalin2832 Va rog foarte mult sa ma ajutati cu un sfat! Ce pot face in situatia in care, ca p.f.a. am vandut un obiect de mobilier unei persoane, iar acea pesoana ma tot ... (vezi toată discuția)
Neintelegeri, cum este legal? crismari crismari Buna ziua, pe scurt, ne-am trezit ca vecinul vrea sa refaca gardul (jumatate l-am facut noi, acum el face cealalta jumatate)...dar, nu mai respecta vechiul ... (vezi toată discuția)
Amenintari repetate cu moartea draganrandrei draganrandrei buna ziua,problema mea este urmatoarea: parintii mei au divortat acum 10 ani;dupa aprox 6 ani mama mea a intalnit un \"domn\" cu care a decis sa-si refaca ... (vezi toată discuția)