Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... este confidential numele reclamantului
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

este confidential numele reclamantului

Am facut o reclamatie la Garda Financiara si au mers in control si au spus numele reclamantului este normal deoarece am fost intimidat dupa reclamatie telefonic.
Pentru amenintarile primite puteti formula o plangere penala.