Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... reincadrare personal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

reincadrare personal

Buna ziua, va rog sa ma lamuriti intr-o problema: Institutie pe venituri proprii pana in noiembrie 2009 si apoi finantata integral de la bugetul de stat. Contractul colectiv de munca va expira curand. Este corect ca personalul sa fie incadrat pe Ordonanta 10/2008 care a fost abrogata in 01.01.2010 data la care a intrat in viguare Legea salarizarii 330/2009?#-o
Multumesc.