Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Forfetar pentru firma de webdesign
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Forfetar pentru firma de webdesign

Buna ziua,
Va rog daca puteti sa ma lamuriti cum a ramas in final cu forfetarul, din ce am citit pe forum aici, am inteles ca sa propus o lista cu firmele ce vor plati forfetarul, dar nu am inteles in final sa aprobat acea lista sau este inca in discutie?

Multumesc anticipat
am gasit un site unde se poate verifica disponibilitatea numelui pentru firma online.
pentru cine mai are nevoie poate folosi link-ul urmator:
[ link extern ]
@cotzo - daca ai avut 0 venituri totale la 2009 - atunci o sa platesti 550 ron ca si impozit minim pe fiecare trimestru in 2010.