Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale aprobari pentru punctul de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

aprobari pentru punctul de lucru

buna,
daca srl are sdiul social in buc si vreau sa deschid punct de lucru in alt judet limitrof o pot face odata cu infiintarea srlului?Daca da,care sunt aprobarile pe care trebuie sa le obtin pentru punctul de lucru.Acrivitatea firmei va fi de vinzare materiale de constructii.
multam anticipat.:">
da poti deschide punctul de lucru odata cu infiintarea firmei si....pentru autorizare activitate sunt acele declaratii pe proprie raspundere pe care le completezi ...dupa iti spun cei de la ORC daca mai ai nevoie ceva aprobari specale de la ce stiu eu ce organe...pompieri, mediu etc