Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... credit neplatit - fostul sot e girant
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

credit neplatit - fostul sot e girant

am un credit neplatit de cam 2 ani fostul sot fiind girant, acum dak neam despartit eu nu am fost de acord sa al platesc singura si am renuntat.In acest moment eu sunt plecata din tara si vreau sa imi fac un cont bancar .intrebarea mea este daca imi fac un cont bancar e vreo posibilitate ca banca la care am creditu neplatit sa ma depisteze si sami extraga bani din cont fara ca sa ma intrebe?;)
Nu se poate sa va retraga sume de bani fara nicio avertizare , fara comunicare .