Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... draft contract prestari servicii engleza
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

draft contract prestari servicii engleza

Buna ziua,

Are cineva un model de astfel de contract, mentionat in titlu ?Va rog sa ma ajutati, e urgenta. Sper k nu mai sunt isteti care imi recomanda motorul de cautare Google, ca acest lucru il stie si un copil. As dori un model mai elaborat, totusi, pentru un contract de prestari servicii la nivel european.Multumesc.
Modelele Fidic le-ati incercat? Eu sunt un "istet" care sugereaza sa contactati un specialist, care, contra unei sume, sa va elaboreze contractul. Altminteri, "la gratis", gasiti isteti de genul celalalt, cu Google. Unele chestii se mai si platesc :-)