Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general arhivare documente
Discuție deschisă în Contabilitate în general

arhivare documente

Va rog sa-mi scrieti unde as putea gasi reglementat regimul de arhivare al documentelor contabile (bonuri de casa, facturi, chitantiere, fise de magazie etc. ).

Exista o lege a arhivei , unde este precizata perioada pentru care se arhiveaza fiecare din documente , in functie de importanta acesuia.
Am sa mai cau , poate gasesc Legea si completez acest mesaj.
X-( care este defapt raspunsul ?
~ Conținut șters la cerere ~