Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adresa ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adresa ITM

ce adresa are ITM sector 2? Vreau sa trimit o cerere prin posta. Multumesc!
Mergeti la punctul de lucru din str.Octavian Goga la etajul I si intrati la sefa de sector ... sa aveti la dvs solicitarea adresata ITM Cta si raspunsul acestora.

Daca faceti cerere, aceasta se va depune pe adresa sediului principal care se afla in str.Radu Voda nr.26-26A, sect.4 , Bucuresti.