avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 957 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adresa ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adresa ITM

ce adresa are ITM sector 2? Vreau sa trimit o cerere prin posta. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:55, 3 Mai 2010
Mergeti la punctul de lucru din str.Octavian Goga la etajul I si intrati la sefa de sector ... sa aveti la dvs solicitarea adresata ITM Cta si raspunsul acestora.

Daca faceti cerere, aceasta se va depune pe adresa sediului principal care se afla in str.Radu Voda nr.26-26A, sect.4 , Bucuresti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fara carte de munca dragomirelena78 dragomirelena78 Cum se procedeaza cu persoanele care te angajeaza fara contract,te tin doua saptamani, te muncesc si nu ti plateste munca. Unde se reclama?Elena (vezi toată discuția)
Cartea de munca ancadaniela75 ancadaniela75 Eu mi-am dat demisia de la 1 iunie cu preavizul de 15 zile. De pe 16 iunie am incetat activitatea in acea firma. Am tot sunat la firma si mi s-a spus ca mai ... (vezi toată discuția)
Recuperare carnet de munca Akkerman Akkerman Acum 6 luni mi-am dat demisia de la o companie multinationala din Bucuresti (cu peste 300 de angajati), aveam 15 zile preaviz, dar din motive personale nu m-am ... (vezi toată discuția)