Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ajutooor..PRobleme donatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ajutooor..PRobleme donatie

Ma intereseaza implicatiile unei donatii.Donatia s-ar face intre mine si matusa tatalui meu.As vrea sa stiu cat costa (la notar si in alta parte daca este cazul),ce riscuri implica,daca se poate face...(ma refer aici la faptul ca am auzit ca nu se poate face decat intre rude de un anumit grad) Va multumesc...macar aici sa primesc un raspuns cat de cat clar...am intrebat pe 100 de forumuri si nu m-am lamurit nimeni cum trebuie..........
ok va multumesc tuturor..