Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Restructurarea postului
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Restructurarea postului

Lucrez in cadrul unei intitutii de asistententa sociala care are personalitate juridica. Incepand cu data de 1 iunie, Consiliul Judetean a hotarat restucturarea institutiilor din cadrul Directiei de Asistenta Sociala si Protectia Copilului. Asadar, postul meu se restrucureaza si voi fi transferat in cadrul unei unei alte institutii similare. Ce se intampla cu concediul meu de odihna neefectuat (pe anul acesta)? Dar cu cele 10 zile ramase neefectuate de anul trecut?
le pueti efectua in perioada ramasa pana la 1 iunie, important este sa faceti cerere,