Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... medicamente compensate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

medicamente compensate

Pensionarii cu un venit de pana la 700 ron li se acorda retete compensate cu 90%.
Interbare: pensionarilor care un in intretinere si alte persoane li se cere media pe membru de familie sau venitul propriu ?
Va multumesc
Ati spus dvs. pensionarii cu venit pana la 700 lei .... deci..la venitul propriu