Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale dizolvare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

dizolvare firma

Pentru nedepunere bilant la onrc pe 2007 tribunalul a dat o sentinta de dizolvare a firmei.sa publicat in monitorul oficial . Am facut recurs la curtea de apel dar nu in termenul de 30 de zile de la publicare .Intrebarea este: ce sanse am sa nu-mi dizolve societatea definitiv in situatia in care intre timp am depus situatiile financiare la registrul comertului pe 2007 ,2008 ,2009 si tinand cont ca nici citatiile nu le-am primit deoarece agentul procedural al tribunalului a scris pe citatie ca unitatea este necunoscuta si ca nu se poate afisa in concluzie nici nu am stiut de proces ?.Mai mentionez ca am termen pe 11 06 2010 !
Daca aveti dovezi ca nu a fost indeplinita procedura de citare, veti fi repus in termen de recurs si va fi admis!