Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Ajutor - Nu gasesc textul unui act normativ din 1966 ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Ajutor - Nu gasesc textul unui act normativ din 1966 privind dezvoltarea productiei de paine in comune

Am urgent nevoie de textul actului "HOTÃRÂRE nr.1.975 din 1966
privind unele măsuri pentru dezvoltarea producţiei de pâine în comune" emis de Consiliul de Ministri öi publicat in B.Of. nr. 58/24 sep. 1966.

Nici pe Legis nici pe dsclex nici pe cdep nu gasesc textul actului.
Ma ajuta cineva? Mersi
buna.....nu ti pot spune decat ca actul pe care l cauti a fost abrogat de hotararea nr.753 din 10.11.1997.........
daca mi dai adresa de mail........pot sa ti trimit aceasta hotarare in caz ca te intereseaza......bafta.
Stiu ca s-a abrogat si am si textul, cea ce nu am si caut disperat este textul actului din 1966!