avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Ajutor - Nu gasesc textul unui act normativ din 1966 ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Ajutor - Nu gasesc textul unui act normativ din 1966 privind dezvoltarea productiei de paine in comune

Am urgent nevoie de textul actului "HOTÃRÂRE nr.1.975 din 1966
privind unele măsuri pentru dezvoltarea producţiei de pâine în comune" emis de Consiliul de Ministri öi publicat in B.Of. nr. 58/24 sep. 1966.

Nici pe Legis nici pe dsclex nici pe cdep nu gasesc textul actului.
Ma ajuta cineva? Mersi
Cel mai recent răspuns: c51888 , utilizator 15:23, 20 Martie 2007
buna.....nu ti pot spune decat ca actul pe care l cauti a fost abrogat de hotararea nr.753 din 10.11.1997.........
daca mi dai adresa de mail........pot sa ti trimit aceasta hotarare in caz ca te intereseaza......bafta.
Stiu ca s-a abrogat si am si textul, cea ce nu am si caut disperat este textul actului din 1966!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum fac un act constitutiv pt sa dana carmen dana carmen am ca tema pt la facultate sa fac un act constitutiv pt SA si nu prea gasesc nicaeri ceva concret ma poate ajuta cineva cu niste informatii sau poate un ... (vezi toată discuția)
Hcm 1701/1958 - urgent !!!!! Emil Lasconi Emil Lasconi Stimati colegi , oricare ati fi si oriunde ati fi , am nevoie urgenta de Hotararea Consiliului de Ministrii nr. 1701/1958 pentru a ma documenta in legatura cu ... (vezi toată discuția)
Fostele norme ale cap-urilor gbaii gbaii Bună ziua. Vă rog să-mi spuneți care este actul normativ prin care vechile CAP-uri atribuiau inginerului si contabilului șef norme convențiale până la ... (vezi toată discuția)