Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... vanzare apartament in imobil
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

vanzare apartament in imobil

la vanzarea unui apartament dintr-un imobil pe langa taxa de 2% din valoare se plateste si taxa pe terenul de sub imobil?
pai daca aveti trecut in acte o suprafata aferenta(toate au) ,normal ca platiti.