Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Ce trebuie sa fac pentru a deveni avocat?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Ce trebuie sa fac pentru a deveni avocat?

Buna,sunt Elena si am 14 ani.Eu vreau sa ajung avocata si m-ar interesa la ce profil ar trebuii sa dau la liceu pentru a putea ajunge avocata.Multumesc!
felicitari pentru initiativa dvs si mult succes in viata!:luck: