Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post referent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post referent

buna ziua ! as dori si eu un model de fisa post pt referent contabil
V amultumesc anticipat
Am exemple de fisa postului contabil sef si contabil, ele te pot ajuta sa intocmesti cea pentru referent contabil
Daca le vrei da-mi adresa ta de e-mail.
O zi buna.
lorelayold76, utilizator
adresa de mail tanasesimona_1985@yahoo.com.
multumesc
v-am trimis fisele, daca nu le-ati primit sa imi srieti la mesje private.

Cu multa placere.:D
Buna ziua,
ati intocmit fisa postului pentru referent contabil? Daca da, va rog ajutati-ma si pe mine, as avea nevoie de aceasta.
Multumesc