avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1076 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... cerere insolventa pentru firma rau platnica
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

cerere insolventa pentru firma rau platnica

documente necesare pentru introducerea actiunii in contencios, valoarea timbrului judiciar, etc
Cel mai recent răspuns: Adrian Stoica , Practician in insolventa 07:14, 18 Mai 2010
Ce legatura exista intre subiectul intrebarii si intrebarea propriuzisa?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Actiune respinsa ca netimbrata olivia stoicescu olivia stoicescu Am promovat o actiune in instanta si am trimis prin posta dovada ca am platit taxa judiciara si timbru judiciar(inclusiv adresa). Partile nu au fost ... (vezi toată discuția)
Taxe fiscale privind sechestru obligatoriu asupra unui imobil andrea21 andrea21 As dori sa stiu in legatura cu introducerea unei actiuni de sechestru obligatoriu asupra unui inmobil ce taxe juditiare trebuiesc platite si fiscale (vezi toată discuția)
Care e taxa de timbru? molita molita sunt chemat in instanta ptr a incheia in forma autentica contr de vanz-cump avand la baza un act sub semnatura privata as dori sa stiu daca partea adversa a ... (vezi toată discuția)