Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... proces juridic
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

proces juridic

acum ceva timp am avut un proces cu o societate mai exact in 2007 si am o proprire pe contul de la banca si as vrea sa stiu cum aflu adresa sau cum pot lua legatura cu executorul .pt ca firma care m a dat in judecata e in faliment .cum sa rezolv problema . va multumesc
Daca firma e in faliment, luati legatura cu lichidatorul judiciar care a fost desemnat in cauza; el va poate da aceste informatii.