Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bon combustibil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bon combustibil

Cum se inregistreaza corect un bon fiscal de combustibil fara factura?
sibcon a scris:

Cum se inregistreaza corect un bon fiscal de combustibil fara factura?

Este exceptia de la regula: nu e necesara factura; in rest trebuie sa tineti cont de deductibilitate fiscala (34/2009).
Fănel Plopeanu, Consultant asigurari
~ Conținut șters la cerere ~