Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA tva de plata in urma controlului
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

tva de plata in urma controlului

Buna ziua! In urma unui control fiscal mi s-a stabilit TVA de plata 16.802 pt per 2005-09.2009. Acest Tva se mai declara in decont?
Va multumesc
nu se declara in decont TVA stabilit in urma inspectiei fiscale !
nu se declara in decont, se vede in fisa pe platitor decizia de impunere.