Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Caut consilier juridic zona Neamt
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Caut consilier juridic zona Neamt

Doresc sa beneficiez de serviciile unui consilier juridic (pentru un srl) in regim de colaborare din Piatra Neamt. lasati mesaj aici sau pe adresa cursuri_de_engleza arond yahoo.com
consilier juridic si colaborare nu se poate folosi in acelasi context....din pacate legea 514 obliga la un contract de munca...chiar si cu timp partial dar contract de munca....
va pot asigura consultanta in baza unui contract de prestari servicii, pe societate. sunt din Bacau dar 50 de km nu sunt un impediment:))