Forum Discuţii diverse Cultură generală A mai cazut o stea! Jean Constantin
Discuție deschisă în Cultură generală

A mai cazut o stea! Jean Constantin

A murit Jean Constantin! Dumnezeu sa-l ierte!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Cu siguranta lumea in care a plecat mastreul Jean Constantin este mult mai buna decat cea in care trainm.Jean Constantin va trai vesnic prin amintirile pe care ne-a lasat.
Dumnezeu sa il odihneasca in pace!
Singurul meu "actor preferat" roman a fost Jean Constantin... Juca atat de natural! Umorul lui nu era deloc fortzat!
M-am "indragostit" de el cand l-am vazut in "Toate panzele sus".... A fost motivul pentru care am vazut multe filme romanesti.
Chiar ca devenim mai saraci cu fiecare asemenea persoane care mor...
:(
Un mare actor! A facut parte din copilaria si tineretea noastra... Incet, incet ne parasesc cu totii si vom constata ca suntem insingurati!
Dumnezeu sa-l odihneasca!
ContSters76710, utilizator