Forum Discuţii diverse Cultură generală A mai cazut o stea! Jean Constantin
Discuție deschisă în Cultură generală

A mai cazut o stea! Jean Constantin

A murit Jean Constantin! Dumnezeu sa-l ierte!
Dupa o viata dedicata filmului, corabia marelui actor Jean Constantin a coborat panzele chiar in Constanta natala. Maestrul a murit la varsta de 81 de ani.[ link extern ]

[ link extern ]
Nu sunt pre multe de spus, insa sunt foarte multe de amintit...Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe marele ACTOR!

avocat Radu Stan
Cabinet de Avocat "Stan Petru Radu", Avocat