avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1019 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Cultură generală A mai cazut o stea! Jean Constantin
Discuție deschisă în Cultură generală

A mai cazut o stea! Jean Constantin

A murit Jean Constantin! Dumnezeu sa-l ierte!
Dupa o viata dedicata filmului, corabia marelui actor Jean Constantin a coborat panzele chiar in Constanta natala. Maestrul a murit la varsta de 81 de ani.[ link extern ]


[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ]
Nu sunt pre multe de spus, insa sunt foarte multe de amintit...Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe marele ACTOR!

avocat Radu Stan
Ultima modificare: Joi, 27 Mai 2010
Cabinet de Avocat "Stan Petru Radu", Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Larry hagman n. 21 septembrie 1931 - d. 23 noiembrie 2012 Ana Muntianu Ana Muntianu Actorul principal din celebrul serial „Dallas“ Larry Hagman a murit, vineri, după o grea suferință, la vârsta de 81 de ani. A fost ... (vezi toată discuția)
Sergiu nicolaescu (aprilie 1930-ianuarie 2013) Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Pe 12 decembrie, Sergiu Nicolaescu spunea de la tribuna Senatului: \\"Mai am putini ani de trait si mi-am dorit sa-i termin in profesia mea, pentru acest lucru ... (vezi toată discuția)
9/11 Ana Muntianu Ana Muntianu Avand in vedere ca astazi se implinesc 10 ani de la atentatele teroriste da la WTC, doresc sa aduc un omagiu celor care au cazut victime tuturor atacurilor ... (vezi toată discuția)