Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Acte necesare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Acte necesare

Ce acte ar fi necesare pentru ca o persoana imputernicita de catre mine sa mearga la o firma de telefonie mobila pentru a infiinta un abonament ( asta in afara de adeverinta aceea de imputernicire )
A si cam cat ar fi avans-ul ? cat la suta din abonamente se cere avand in vedere faptul ca sunt interesat de un abonament de grup ceea ce include pana la 20 de sim-uri + plus terminale mobile !
Ei sunt mai in masura decat noi sa va raspunda la aceasta intrebare.
Cred ca ar fi mai simplu daca ati suna la ei.
Revin cu o intrebare prin care poate ma ajutati,stiti cat mi-ar putea lua (onorariu) o firma specializata de avocatura ptr. infiintarea unei asociati familiare???