Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire

buna,credeti ca cantractul de v/c este valabil,in situatia in care vanzatorul vinde cu act sub semnatura privata o suprafata de teren dupa defuntul tatal sau vitreg el fiind copilul sotiei din a doua casatoriei el nefiind adoptat cu drepturi depline ,multumasc frumos pt.timpul acordat..................#-o=D>
sper ca nu va/ti suparat ,era o simpla gluma creata de un fapt real de altfel ,noapte buna, somn usor...................