Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ACORDUL VECINILOR ESTE OBLIGATORIU ???
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ACORDUL VECINILOR ESTE OBLIGATORIU ???

As dori sa stiu daca pentru infiintarea unui SRL cu activitate medicala, intr-un spatiu inchriat ,este necesar acordul vecinilor.Mentionez ca vreau sa inchiriez o casa,singur in curte,iar casele vecine sunt la 10 metri de aceasta.Multumesc anticipat ptr. raspunsuri
nu ai nevoie de nici un acord al vecinilor:))
Raspunsul unic este: NU.